Для батьків

/Files/images/мама і тато.jpgВаша дитина прийшла у заклад дошкільної освіти. Це новий етап у її та Вашому житті.

В нашому закладі робиться усе, щоб діти були здоровими і правильно розвивалися. А це залежить також і від Вас. Тому ми з Вами повинні мати постійний зв'язок і взаєморозуміння.

Необхідно пам’ятати, що діти дуже чутливі до різних інфекційних захворювань, джерелом яких в більшості є людина. Тому досить привести в групу одну хвору дитину і можуть захворіти інші діти.

Отже, необхідно виконувати такі вимоги:

/Files/images/imagesв.jpg1. Не залишайте дитину одну в перші дні відвідування садка, побудьте з нею певний час на прогулянці, до обіду, у разі потреби – залиштеся на тиху годину

2. Дайте дитині в дитячий садок улюблену іграшку.

3. Створіть спокійний, безконфліктний клімат для дитини в сім'ї.

4. Бережіть нервову систему дитини.

5. Повідомте педагога про індивідуальні особливості вашого малюка ( як любить засипати, що любить їсти, які продукти харчування провокують алергію тощо).

6. Проконтролюйте: аби початок відвідування дитячого садка не прийшовся на епікризні терміни : 1 рік, 3 місяці, 1,6 р., 1,9 р., 2,3 р., 2,6 р., 2, 9.р., 3 р.

7. Тренуйте систему адаптаційних механізмів у дитини з раннього віку, привчайте її до ситуації, в якій треба змінювати форми поведінки.

8. Навчайте дитину вдома всіх необхідних навичок самообслуговування.

9. Допоможіть дитині виробити звичку дотримуватися такого режиму дня, як у дитячому садку.

10. Приводити дитину до дитячого садка щоденно, особисто віддавати його вихователю групи, коротко повідомляючи про стан здоров'я дочки чи сина, відхилення в його поведінці (апетит, сон, стан).

11. Якщо у дитини температура, рідкий (навіть одноразовий) стул, нудота, висипка на шкірі. свербіння, зміна кольору шкіри, кашель, виділення із носа чи очей необхідно дитину залишити дома і викликати лікаря.

12. Доводити до відома медичний персонал дитячого закладу про викликання інфекційного захворювання в сім'ї чи про контакт дитини з інфекційно хворим. У випадку замовчування інфекційної хвороби в сім'ї чи контакті дитини з інфекційним хворим Ви несете сурову відповідальність, навіть виключенням дитини з дошкільного закладу.

13. Всі діти, які захворіли шлунково – кишковими захворюваннями, мають бути госпіталізовані. Питання про лікування в домашніх умовах вирішується лікарем і санепідемстанцією./Files/images/deti_2.png

14. Перед відпусткою Ви повинні показати довідку з місця роботи, додати заяву на ім'я завідувача і повідомити медичний персонал. Після відпустки необхідно попередити медпрацівників і принести довідку від дільничного лікаря про епідемоточення.

15. Одягати дитину слід суворо дотримувати до сезону. Одяг повинен бути зручним, не сковувати рухів і легко піддаватися пранню. Взяття шкіряне, на невеличкому корку, відповідно до розміру дитини. Нижню білизну слід міняти щоденно.

16. Забороняється давати дітям в дошкільний заклад продукти харчування (цукерки, фрукти).

Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.